همکاری در فروش
 
 
 
گروه آموزشي مهندسي ايران iranian engineering group گروه آموزشي مهندسي ايران

 
 


همکاری در فروش همکاری در فروش محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران ، طرحی است برای آن دسته از دوستانی که می خواهند به نوعی در فروش محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران سهیم باشند.

بر اساس این طرح هر کدام از دوستان که برای محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران بازاریابی کنند ، 10 درصد قیمت محصول بفروش رسانده ؛ کارمزد (پورسانت) دریافت می کنند.

 

روش کار:

بازاریاب با معرفی محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران به خریداران ، به آنها در خرید محصولات کمک میکند.

خریدار در هنگام خرید از پایگاه اینترنتی گروه آموزشی مهندسی ایران با انتخاب نام معرف ، 10 درصد قیمت محصول خریداری شده را به موجودی حساب بازاریاب اضافه میکند.

برای رفع هرگونه شبهات احتمالی و اعتمادسازی یک نسخه از فرم تکمیل شده توسط خریدار بصورت اتوماتیک برای بازاریاب (معرف) ارسال میگردد.


نحوه پرداخت:همکاری در فروش

نحوه پرداخت کارمزد (پورسانت) بدین صورت است که هرگاه مبلغ کارمزد (پورسانت) به 10,000 تومان رسید این مبلغ یکجا به حساب بازاریاب (معرف)  واریز میگردد.

البته در این بین تسهیلات زیادی در نظر گرفته شده که آن را بصورت مثال بیان میکنیم:

اگر بازاریاب 3 محصول 30,000 تومانی را بفروش برساند بر طبق قانون بازاریابی باید 10درصد مبلغ محصول فروخته شده را دریافت کند یعنی 9,000 تومان ، اما او بجای 9,000 تومان ؛ 10,000 تومان کارمزد دریافت میکند (1000 تومان هدیه گروه آموزشی مهندسی ایران).

 

! توجه !

1. دوستان بازاریاب باید توجه داشته باشند که گروه آموزشی مهندسی ایران با افراد خریدار وارد معامله میگردد نه با آنها.

2. خریدارانی که بازاریاب (معرف) معرفی میکند باید درهنگام ثبت اطلاعات وجه واریزی در قسمت معرف نام بازاریاب (معرف) را انتخاب نمایند.

3. هرگاه موجودی حساب بازاریاب (معرف) به مبلغ 10,000 تومان رسید میتواند مبلغ کارمزد (پورسانت) خود را دریافت نماید و تا موجودی حساب او به 10,000 تومان نرسیده باشد ، مبلغی به او پرداخت نمی گردد.

4. در صورتی که بازاریاب (معرف) دیگر قصد همکاری با گروه آموزشی مهندسی ایران را نداشته باشد و موجودی حساب او به 10,000 تومان نرسیده باشد ، مبلغی به او پرداخت نمی گردد.

گروه آموزشی مهندسی ایران مي‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي، در متن اين  قوانین تغيير ايجاد کند.
اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست.

 

 
 
 
-- دسترسی سریع --
ارتباط با پشتیبانی خرید پروژه کیفیت محصولات قوانین و مقررات آگهی های استخدامی اطلاعیه ها تبلیغات در سایت سوالات متداول

پشتیبانی گروه مهندسی ایزان
پرداخت آنلاین ملت
ارتباط با پشتیبانی از طریق تلگرام
 

 
 


 Home   |   Marketing  |  News  |  Rules  |   Rss  |  Contact Us  |  Anti Spam
Copyright © 2008- 2016 By Iranian Engineering Group All rights reserved